Skup samochodów za gotówkę

Prowadzimy skup aut w Tczewie i okolicy. Skupujemy samochody w każdym stanie, niezależnie od marki i rocznika. Również te uszkodzone, niesprawne, bez badań technicznych i aktualnej polisy OC. Jeśli nie chcesz marnować czasu, skontaktuj się z nami, a szybko odkupimy od Ciebie każdy pojazd.

Gwarantujemy:

  • Bezpłatny dojazd i wycenę, nawet w dniu kontaktu.
  • Najwyższą cenę, adekwatną do stanu pojazdu.
  • Płatność gotówką lub przelewem na konto.
  • Umowę kupna/sprzedaży i załatwienie wszystkich formalności.
  • Profesjonalną obsługę.
  • Satysfakcję klienta.

 

Złomowanie samochodów, auto kasacja

Jeżeli Twój samochód nie spełnia już wymagań koniecznych do bezpiecznej jazdy lub jego naprawa jest nieopłacalna, odkupimy to od Ciebie za najlepszą cenę. Posiadamy wszelkie pozwolenia związane ze świadczonymi usługami złomowania pojazdów i ich kasacji, dlatego nasza działalność jest w pełni legalna i zgodna z prawem, a także bezpieczna dla środowiska naturalnego.

Nasza firma pokrywa wszelkie koszty związane z transportem pojazdu przeznaczonego do złomowania lub kasacji. Wszystkie potrzebne formalności, takie jak zawarcie umowy kupna-sprzedaży czy unieważnienie dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, załatwiane są na miejscu. Dzięki temu klient nie musi martwić się o sprawy urzędowe – odbierasz tylko swoją należność, a my zajmujemy się resztą.

 

Skup katalizatorów

Skupujemy katalizatory, monolit, DPF z całego województwa. Dojeżdżamy do klienta, nawet w dniu kontaktu. Oferujemy najlepsze ceny na rynku i płacimy gotówką. Nie daj się oszukać i zaufaj profesjonalistom.

 

Jak działamy?

1

Kontakt i wstępna wycena

2

Spotkanie i oględziny

3

Negocjacje i wycena

4

Podpisanie umowy i sprzedaż samochodu

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Telefon: 573 405 847

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.